KunstwerkT NL

Vacatures bij KunstwerkT NL

Wil je meewerken aan een kleurrijk Stadskanaal? Word dan vrijwilliger bij KunstwerkT NL!

We maken kunst en cultuur bereikbaar door het organiseren van evenementen en het opzetten van projecten, zoals onze Mooie Muren. We maken Stadskanaal aantrekkelijker voor iedereen, dus zowel voor jou, als voor de bedrijven, het onderwijsveld én de toerist. Deel je onze mening dat kunst leeft, verbindt, versterkt en mensen samenbrengt, vanwege de eenvoudige reden dat Kunst werkT! En heb je net als ons een mentaliteit van lef, aanpakken en pionieren. Dan pas je in ons team.

Detail Mooie Muur 3 by Case MaClaim

We zoeken twee nieuwe vrijwilligers:

Coördinator Vrienden van KunstwerkT NL
Hou je van contacten leggen, meedenken over kunstprojecten en sponsoren te verbinden aan KunstwerkT NL? Weet je nieuwe vrienden voor onze stichting te vinden, omdat je ze of kunst en/of Stadskanaal een warm hart toedragen. Verder willen we graag dat je de sponsoren op de hoogte houdt van de nieuwste projecten en activiteiten van onze stichting KunstwerkT NL.  Vind je dit aantrekkelijk klinken, dan ben jij onze coördinator Vrienden van KunstwerkT NL. Samen met jou maken we onze ambitie waar.  

JIJ

 • ziet kansen en mogelijkheden;
 • hebt doorzettingsvermogen en overtuigingskracht;
 • bent super enthousiast over onze kunstprojecten;
 • helpt mee met het organiseren van een jaarlijkse netwerkdag voor de Vrienden van KunstwerkT NL;
 • bent minimaal 2 uur in de week beschikbaar, flexibel in te vullen.  
Detail Mooie Muur 2 by Marcus Debie GOMAD

Coördinator Portemonnee KunstwerkT NL.
Hou je van cijfers en het creëren van financiële ruimte, maar durf je ook “Nee” te zeggen? En  heb je op een of andere manier binding met kunst? Verder hou je de financiële administratie bij, maak je overzichten van onze donateurs en subsidieverstrekkers. En je ondersteunt ons bij het opstellen van onze financiële verantwoording door middel van een jaarrekening. Vind je dit aantrekkelijke klinken, dan ben jij onze coördinator Portemonnee. Samen met jou maken we onze ambitie waar. 

JIJ

 • bent cijfermatig goed onderlegd en houdt graag het financiële overzicht
 • wilt ook bijspringen in de uitvoering van onze kunstprojecten
 • past binnen onze organisatie als persoon 
 • draagt onze organisatie een warm hart toe
 • bent minimaal 2 uur in de week beschikbaar, flexibel in te vullen. 
Detail Mooie Muur 1 by Michel Velt

WIJ

 • bieden je de mogelijkheid om bij te dragen aan een kleurrijk Stadskanaal;
 • heten je welkom in een fijn, enthousiast en open team om mee samen te werken;
 • geven je hele korte lijntjes met ons als organisatie.


Heb je interesse? Mail je motivatiebrief naar: info@kunstwerktstadskanaal.nl. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op. 

Verder Bericht

Vorige Bericht

© 2024 KunstwerkT NL

Thema door Anders Norén